Opis szkolenia

Szkolenie farmaceutyczne to specjalistyczne szkolenie skierowane do pracowników aptek oraz innych przedstawicieli służby zdrowia związanych z farmacją. Jest on niezwykle istotne w kontekście rozwoju zawodowego farmaceutów. Umożliwia im pozostanie na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami naukowymi w dziedzinie farmakologii oraz wprowadzaniem innowacyjnych terapii. Dzięki temu są w stanie efektywnie współpracować z lekarzami i innymi pracownikami służby zdrowia, co przekłada się na poprawę jakości opieki farmaceutycznej

Podczas szkolenia będą omówione następujące tematy:

  • Nowe trendy w farmacji
  • Farmakologia leków
  • Farmaceutyczne techniki sprzedażowe
  • Bezpieczeństwo i higiena pracy w aptece
  • Obsługa recept i prawo farmaceutyczne
  • Farmacja kliniczna
  • Farmakodynamika
  • Komunikacja i obsługa klienta w aptece
  • Zasady racjonalnego stosowania leków
  • Farmaceutyczne postępowanie awaryjne i pierwsza pomoc
Cel edukacyjny

Szkolenie farmaceutyczne ma na celu zapewnienie farmaceutom dostępu do najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu farmakologii oraz umożliwienie im udzielenia profesjonalnej i rzetelnej porady farmaceutycznej pacjentom w zakresie leczenia i farmakoterapii. Dzięki temu farmaceuci są w stanie skutecznie doradzać w wyborze odpowiednich leków, informować o potencjalnych skutkach ubocznych i reakcjach alergicznych oraz prowadzić monitorowanie farmakoterapii.

Sposób weryfikacji efektów uczenia się:

W ramach weryfikacji osiągniętych efektów uczenia się uczestnicy szkolenia zostaną objęci pre i post testem wiedzy.

Certyfikat z ukończenia szkolenia

Na zakończenie szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia wysyłany drogą mailową.

Szkolenia dopasowujemy do preferencji klientów

Istnieje możliwość dofinansowania usługi oraz dopasowanie preferencji pod Klienta: zakres szkolenia, czas trwania, usługa otwarta lub zamknięta, tradycyjna, zdalna lub hybrydowa itp.

Dofinansowanie

Chcemy ułatwić Państwu dostęp do naszych szkoleń. Dlatego informujemy, że nasze szkolenia dla przedsiębiorców mogą być dofinansowane nawet do 80% ich wartości. Jeśli chcielibyście skorzystać z tej możliwości, służymy pomocą w procesie aplikacji o dofinansowanie.

Wierzymy, że nasze szkolenie pomoże Państwu osiągnąć sukces w biznesie i zapewni skuteczną strategię marketingową, która przyczyni się do wzrostu Państwa firmy.

Zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły, dostępność terminów oraz dostosować treść szkolenia do Waszych potrzeb.