Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS)

Wykorzystaj dofinansowanie do pokrycia 100% kosztów szkoleń (do 25 000 zł dla mikroprzedsiębiorstw) lub do 80% (do 50 000 zł dla pozostałych firm). Rozwijaj swoją firmę, inwestując w edukację – wypełnij formularz już teraz i otwórz drzwi do nowych możliwości!

Tworzenie skutecznej strategii marketingowej dla małych firm
szkolenia-marketingowe-podsumowanie
szkolenia marketingowe
szkolenie interpersonalne podsumowanie

Wypełnij formularz

Otwórz drzwi do możliwości rozwoju dzięki wsparciu Krajowego Funduszu Szkoleniowego! Gotowy/a na nowe szanse? Wypełnij poniższy formularz, pozostawiając swoje dane kontaktowe. Zrobimy wszystko, aby jak najszybciej się z Tobą skontaktować i omówić szczegóły. ​​

Doradztwo szoleniowe

Nasi eksperci w dziedzinie szkoleń oferują wsparcie, które pomoże Twojej firmie rozwijać się i osiągać cele. Znajdziesz tutaj bogatą gamę usług doradczych dostosowanych do potrzeb Twojego biznesu. Oferujemy kompleksowe doradztwo szkoleniowe obejmujące planowanie strategii rozwoju, identyfikację obszarów potrzebujących wzmacniania, oraz dostosowane programy szkoleniowe.

Wysokość wsparcia

Mikroprzedsiębiorstwa mogą otrzymać dofinansowanie od KFS do 100% kosztów szkolenia, jednak nie więcej niż 25,000 zł na firmę (maksymalnie 5000 zł na jednego uczestnika), pozostałe firmy mogą być sfinansowane do 80 % wartości, nie więcej niż 50.000 zł (maksymalnie 4000 zł na jednego uczestnika).

Formularz kontaktowy w ramach uzyskania dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego - uzyskaj bezzwrotne wsparcie dla swojej firmy.

Dofinansowania ARSmedia

Świadczymy usługi rozwojowe, reklamowe oraz tworzymy i wdrażamy rozwiązania z zakresu marketingu internetowego.

Agencja reklamowa Koszalin reklama Koszalin - bezpłatne konsultacje biznesowe 15 minut w środy z ekspertem. Akademia rozwoju

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji online. 

Nasi Klienci

Dumnie prezentujemy naszych Klientów