Praca w agencji reklamowej

DOŁĄCZ DO ZAŁOGI ARSMEDIA

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Wyślij do nas CV na adres kadry@arsmedia.pl

 

Poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:

Programista AI ML

Doradca ds. rozwoju biznesu

 

DOŁĄCZ DO ZAŁOGI ARSMEDIA

ARSmedia Sp. z o.o. to firma, która oferuje szeroki wachlarz usług reklamowych oraz szkoleniowych dla przedsiębiorstw. Jej oferta obejmuje m.in. projektowanie stron internetowych, tworzenie kampanii reklamowych, prowadzenie działań z zakresu marketingu internetowego, druk akcydensów jak również druk wielkoformatowy czy produkcję reklam, organizację szkoleń dla pracowników oraz wiele innych usług.

Jednym z najważniejszych atutów oferty ARSmedia jest możliwość dofinansowania szkoleń i usług reklamowych (doradczych) w wysokości do 80%. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą zwiększyć swoje kompetencje oraz zainwestować w promocję swojego biznesu bez nadmiernych kosztów.

Dla przyszłych kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego ARSmedia oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie. Praca w ARSmedia daje szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego oraz rozwijanie swoich umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych.

W dzisiejszych czasach niemal każda firma potrzebuje skutecznej strategii marketingowej, a także materiałów reklamowych i działań z zakresu marketingu internetowego, które pomogą im wypromować swoje produkty i usługi. Dodatkowo, rozwój technologiczny i zmieniające się trendy wymuszają na przedsiębiorcach konieczność inwestowania w usługi szkoleniowe, dzięki którym pracownicy będą mieli odpowiednie kompetencje i umiejętności, aby efektywnie działać na rynku.

Właśnie dlatego branża usług reklamowych oraz szkoleniowych jest tak istotna i przyszłościowa. Firma oferująca takie usługi ma szansę na stały rozwój, ponieważ zawsze będzie istniała potrzeba tych usług w biznesie. Sprzedaż usług w tej branży często przychodzi z łatwością, ponieważ przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z ich wartości i znaczenia dla swojego biznesu.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Wyślij do nas CV bezpośrednio na maila kadry@arsmedia.pl.

Praca zdalna

Dodatkowa praca. Umowa zlecenie.

Ilość etatów: 6

Poszukujemy dokładnych i sumiennych osób na stanowisko:

 • Doradca ds. rozwoju biznesu;
 • Programista AI ML.

Praca polega na doradztwie usług świadczonych przez firmę ARSmedia. Programista AI ML będzie zajmował się wdrożeniami AI wraz ML dla Klientów różnych branż.

Kontakt z klientami sprawia Ci przyjemność, interesujesz się rozwojem i co najważniejsze dobrze organizujesz pracę to ta praca jest dla Ciebie.

Jaki jest nasz wymarzony pracownik?

 • jest kreatywny, samodzielny i odpowiedzialny (nie tylko w CV);
 • dokładny przy uzupełnianiu dokumentów;
 • mile widziane doświadczenie w branży reklamowej i szkoleniowej;
 • zna i rozumie trendy oraz zagadnienia z zakresu zajmowanego stanowiska;
 • chce zarządzać kluczowymi Klientami;
 • doskonale planuje, organizuje swoją pracę i radzi sobie z problemami (choć zawsze może liczyć na pomoc „starszych” kolegów i koleżanek);
 • kontakt z klientem sprawia mu przyjemność;

Oferujemy:

 • udział w unikalnych projektach na rynku polskim i międzynarodowym;
 • interesującą i emocjonującą pracę;
 • możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju umiejętności związanych ze stanowiskiem;
 • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia.

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści i wysłanie CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez „ARSmedia Sp. z o.o.”. Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest „ARSmedia Sp. z o.o.”, CV, które nie zostaną rozpatrzone w procesie rekrutacyjnym, będą usuwane a dane osobowe kandydatów nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.