Multi oferta Grupy ARSmedia®

Witaj w ARSmedia – Akademii Rozwoju oraz Agencji Reklamowej! Od ponad 20 lat wspieramy przedsiębiorców z Polski i ze Świata, oferując pełen zakres usług typu full service. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres kreatywnych rozwiązań doradczych, szkoleniowych, marketingowych i reklamowych.

Wsparcia z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) do 100% dofinansowania na usługi szkoleniowe ARSmedia w przypadku mikroprzedsiębiorstw. 5 000 zł na jednego uczestnika i 25 000zł na firmę. Pozostałe firmy dofinansowanie w wysokości 80%, 4 000 zł na jednego uczestnika i 50 000zł na firmę.

Refundacja kosztów usług rozwojowych ARSmedia do 80% dla MŚP. Przykładowy projekt pt. „Usługi BUR kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa” w ramach działania 6.6 Rozwój Pracowników, przedsiębiorstw i przedsiębiorców w regionie programu, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 na kwotę ogółem: 39 079 590,00 zł
(dofinansowanie: 33 215 490,00 zł). 

Wsparcie w realizacji inwestycji związanych z programem Czyste Powietrze, umożliwiając uzyskanie bezzwrotnej dotacji do 135 000 zł.

Dlaczego firma arsMEDIA?

Nowoczesne podejście i trwałe rezultaty

Jesteśmy oddani idei indywidualnego podejścia do klientów, dbając o dostosowanie naszych usług do unikalnych oczekiwań i potrzeb każdej osoby, z którą współpracujemy.

zał.

2003

Dwadzieścia lat doświadczenia

Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży reklamowej, nasza agencja doskonale rozumie zmieniające się potrzeby rynku, co pozwala nam kreować skuteczne i efektywne strategie reklamowe dla naszych klientów.

+

Niezliczonych realizacji

Niezliczona liczba zrealizowanych projektów to rezultat naszej nieustannej pasji, zaangażowania i ciągłego dążenia do doskonałości w naszej pracy.

98

%

Zadowolonych Klientów

Blisko 100% naszych klientów poleca naszą firmę, dlatego warto nam zaufać i skorzystać z naszych usług.

NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z jednym z naszych ekspertów!

Oferujemy dostęp do ponad 200 specjalistów

MULTI PAKIET ARSMEDIA

Specjalista na czas – Płacisz tylko za naszą pracę, rozliczaną według stawki godzinowej..

Outsourcing pracowniczy

Start

199
99
/za 1 godzinę pracy specjalisty
  • + Dedykowany zespół specjalistów

Standard

149
99
/za 1 godzinę pracy specjalisty
  • + Dedykowany zespół specjalistów

Partner

129
99
/za 1 godzinę pracy specjalisty
  • + Dedykowany zespół specjalistów

Z naszego bloga

Wiadomości i przydatne artykuły

Co to jest domena w internecie?

Co to jest domena w internecie? Co to jest domena w internecie? Domena internetowa to unikalna nazwa, która identyfikuje stronę internetową w sieci. Domeny są niezbędne do nawigacji w internecie, ponieważ pozwalają…