Szkolenie z projektowania stron internetowych WordPress Divi

Szkolenie z projektowania stron internetowych WordPress + Divi

Projektowanie stron internetowych Wordpress. Strona internetowa w dzisiejszych czasach stanowi najważniejszą wizytówkę Twojej firmy. Oferujemy szkolenie online w zakresie projektowania stron bazujących na systemie WordPress z wykorzystaniem szablonu Divi. Zdobądź cenną wiedzę i doświadczenie dzięki temu kursowi i zacznij tworzyć własne strony. Dodatkowo w ramach kursu otrzymasz: hosting, SEO oraz klucz do szablonu Divi. Strona z wykorzystaniem WordPressa to również bogate narzędzie reklamowe, połączone z Twoimi mediami społecznościowymi. Zacznij korzystać z zalet wynikających ze znajomości tego potężnego narzędzia dzięki temu szkoleniu!

Szkolenie z projektowania stron internetowych WordPress Divi

Szkolenie z projektowania stron internetowych WordPress + Divi

Strona www z wykorzystaniem WordPressa + Divi

W ramach szkolenia dowiesz się w jaki sposób tworzyć strony internetowe oparte na systemie WordPress z szablonem Divi firmy Elegant Themes, który obecnie jest w Top10 najlepszych szablonów dla WordPressa.


W ramach kursu tworzenia strony zdobędziesz wiedzę na temat:

 • Zasad budowania strony.
 • Najczęstszych błędów.
 • Zasad tworzenia stron www.

Odpowiemy na pytania:

 • Czego się wystrzegać?
 • Jak poprawnie utworzyć strukturę strony?
 • Jakie są strony www?

WordPress to uniwersalne i niezwykle nowoczesne narzędzie, które pozwoli nam zbudować stronę www spełniającą wszystkie Twoje wymagania! Z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi, pasji i doświadczenia nauczymy Cię tworzyć unikalne, internetowe wizytówki dla firm. Dowiedz się w jaki sposób należy prowadzić bloga, jak sukcesywnie docierać do jeszcze większego grona odbiorców treści, zacznij w atrakcyjny sposób prezentować ofertę firm, zarządzaj sklepami!

WordPress to system zarządzania treścią (CMS), który umożliwia tworzenie w pełni funkcjonalnych stron internetowych. WordPress oparty jest na otwartej licencji zbliżonej do Open Source umożliwiającej dowolne modyfikowanie kodu, co pozwala budować również zaawansowane systemy oraz serwisy internetowe.

Projektowanie stron internetowych WordPress – korzystając z tego systemu otrzymasz:

 • Stały rozwój i aktualizacje platformy pozwalają nadążyć za rozwojem technologii internetowych i bezpieczeństwem.
 • Efektywne wspomaganie SEO – przyspieszenie pozycjonowania ze strony Google.
 • Dużą elastyczność i szerokie możliwości rozbudowy strony.
 • Niższe koszty wdrożenia w stosunku do dedykowanych systemów CMS.
 • Popularność platformy zwiększająca dostępność kompetentnych web developerów.

Dodatkowo:

 • Po zakończeniu szkolenia otrzymasz swój pierwszy hosting – posiadamy ponad 640 rozszerzeń!
  Rejestracja 0 zł – odnowienie w zależności od rozszerzenia domeny.
 • Dajemy wsparcie SEO.
 • Otrzymasz klucz do szablonu Div.

Otrzymaj 1-dniowy kurs online już teraz w atrakcyjnej cenie 1200 zł / netto z możliwością refundacji do 80% z bazy usług rozwojowych.

Google kocha WordPressa!

Aż 34% sieci działa na WordPressieJuż ponad 60 milionów ludzi wybrało WordPressaPonad 54 tysięcy wtyczek, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby#1 dla blogów, przedsiębiorców, firm, osób prywatnych oraz małych sklepów

Optymalizacja i pozycjonowanie strony opartej na WordPressie to jeden z najlepszych sposobów do zwiększenia popularności Twojej marki. Co więcej, jest to niezwykle proste – wystarczy zadbać o kilka podstawowych kwestii i zagadnień dot. SEO (ang. Search Engine Optymization), aby pojawiły się pierwsze efekty. Spraw, że treści tworzonych przez Ciebie stron będą bardziej czytelne oraz przyjazne dla Google, co pozytywnie wpłynie na pozycjonowanie stron www. A wszystko z wykorzystaniem #1 wtyczki do WordPress SEO – SEO Yoast.

Zalety WordPressa

Personalizowalne
projekty

Dostosowany
pod wyszukiwarki

Responsywne
strony mobilne

Wysoka
wydajność

Zarządzanie
w drodze

Wysokie
bezpieczeństwo

Wydajne
zarządzanie mediami

Prostota
i dostępność

Wybierając nasze szkolenie dodatkowo otrzymasz jeden z najpopularniejszych motywów jakie kiedykolwiek powstały dla WordPressa, czyli szablon Divi stworzony przez Elegant Themes.

Czym jest Divi?

Divi to coś więcej niż tylko motyw dla WordPressa. Divi to zupełnie nowa platforma do tworzenia stron internetowych, która zastępuje standardowy edytor postów WordPressa o wiele lepszym edytorem wizualnym. Korzystanie z edytora przystosowane jest zarówno dla bardziej zaawansowanych użytkowników WordPressa, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z najpopularniejszym narzędziem odpowiedzialnym za tworzenie stron www.

Nauczymy Cię tworzyć piękne strony w edytorze Divi – kompletnym systemie do projektowania stron w WordPress-ie

 • Pełna kontrola projektu
  Divi to nie tylko motyw WordPress, to kompletne środowisko projektowania, które pozwala zaprojektować i dostosować każdą część witryny od podstaw. Masz kontrolę nad wszystkim, aż do najdrobniejszych szczegółów.
 • Optymalizacja i konwersja
  Divi nie tylko jest wyposażone w potężne narzędzia do projektowania, ale sprawia, że Twoja witryna ma większe szanse na odniesienie prawdziwego sukcesu. Twórz listy marketingowe za pomocą wyskakujących okienek Bloom. Promuj swoją witrynę w mediach społecznościowych dzięki funkcji udostępniania społecznościowego Monarch. Zwiększ konwersje stron dzięki testom dzielonym Divi Leads.
 • Edytuj i buduj strony internetowe jeszcze szybciej
  Będziesz zaskoczony szybkością i wydajnością Divi! Divi to nie tylko łatwy w użyciu program do tworzenia stron internetowych dla początkujących, ale także zaawansowany system projektowania, który może pomóc w usprawnieniu pracy zespołu.

Adres realizacji usługi

Możliwość przeprowadzenia usługi online lub stacjonarne w dowolnym miejscu, w siedzibie Klienta lub firmie ARSmedia.

 

Prowadzący:

Mariusz Kwiatkowski

Mariusz Kwiatkowski jest ekspertem w projektowaniu graficznym, specjalizuje się w tworzeniu stron oraz sklepów internetowych, posiada ogromną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem z zakresu marketingu i promocji firm. Zawodowo świadczy usługi reklamowe.
Prowadzi szkolenia i doradztwo w zakresie budowy i pozycjonowania strony/sklepu internetowego, budowania wizerunku, kreowania własnej marki, strategii internetowej. Był pomysłodawcą i organizatorem wielu imprez sportowych i charytatywnych o zasięgu regionalnym oraz ogólnopolskim.

Od 2005 r. właściciel, Agencji Reklamowej ARSmedia typu full service, świadczącej profesjonalne usługi szeroko rozumianej reklamy na terenie całego Świata. Pełnił funkcje kierownicze oraz pracował jako projektant stron internetowych i specjalista ds. marketingu internetowego.

Piętnastoletnie doświadczenie w świadczeniu usług reklamowych obejmujące: doradztwo, projektowanie graficzne, usługi internetowe, druk poligraficzny, reklamę promocyjną, media społecznościowe dla indywidualnych klientów, małych i średnich firm.

 

Cele, cena usługi, termin realizacji ustalane są indywidualnie pod Klienta.
Zapraszamy do kontaktu – tel. 500 220 400

Termin

od 2 do 4 dni

Czas szkolenia

od 7 do 20 godzin

Rodzaj usługi

tredycyjnie, online, hybrydowo

Trudność

Dla początkujących

Platforma

Clickmeeting, Google meet