Mariusz Kwiatkowski
2018-08-03

Social media marketing oferta

Obiecujemy skuteczność, która doprowadzi Cię do zwiększenia zasięgów Twojego fanpege, wzrost zainteresowania Twoją działalnością oraz jeszcze większy zysk finansowy.

Czym są social media w dzisiejszych czasach?

W dzisiejszych czasach social media towarzyszą nam niemal wszędzie – w szkole, pracy, domu, na zakupach. To właśnie tam większość z nas kieruje się po najnowsze informacje, zatem wizerunek Twojego konta firmowego jest niezwykle ważny i musi przykuwać uwagę potencjalnego klienta oraz wyróżniać się na tle konkurencji. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest jego wysoka efektywność przy niskich kosztach inwestycyjnych.

Dlaczego marketing w mediach społecznościowych jest dziś tak ważny?

Dzisiejsi konsumenci szybko przeglądają media społecznościowe, gdy chcą dowiedzieć się więcej o organizacji lub produkcie, ponieważ tam znajdą inne osoby rozmawiające o tej firmie. A co jeśli nie ma Cię w mediach społecznościowych? Tracisz świetną okazję, by zrobić wrażenie.  Koncepcja marketingu w mediach społecznościowych ewoluowała przez lata. Jeszcze kilka lat temu jedynym celem korzystania z kanałów social media było zwiększenie ruchu na stronie. Dziś stał się czymś więcej niż tylko miejscem do strumieniowego przesyłania treści. Możesz mieć strategię marketingową w mediach społecznościowych, aby czerpać wiele korzyści z tworzenia dwukierunkowych rozmów z potencjalnymi klientami w celu zwiększenia zasięgu tego, co sprzedajesz.

Nasze wartości

Pragniemy zaoferować Ci naszą social media marketing ofertę. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością i ciekawą oprawą. Gwarantujemy skuteczność, która prowadzi do zwiększenia zasięgów Twojego fanpage, przybycia nowych fanów oraz utrwalenia Twojej pozycji rynkowej.

Najczęściej zadawane pytania

Jak prowadzimy social media?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Analizujemy konfigurowanie kampanii reklamowych z uwzględnieniem cech demograficznych, zainteresowań i zachowań docelowych odbiorców. Ponadto, przygotowujemy raport z rekomendacjami dalszych działań.

Ile godzin przeznaczane jest działania na rzecz Klientów?
W zależności od pakietu, realizujemy powierzoną usługę stawiając jakość na pierwszym miejscu, aby sprostać Państwa wymaganiom niekiedy pracujemy nieustannie – 24h na dobę (w zależności od indywidualnych preferencji i wybranego pakietu usług).

Ile wpisów miesięcznie umieszczanych jest w mediach społecznościowych?
Po pierwsze ilość publikowanej treści jest ustalana indywidualnie dla każdego Klienta, po drugie najczęściej nasi klienci wybierają opcję 5 postów tygodniowo czyli 20 postów miesięcznie, ponieważ chcą być w ten sposób na bieżąco ze swoimi klientami, dzięki temu otrzymują więcej ruchu na swoją stronę firmową. Oczywiście obsługujemy profile społecznościowe gdzie publikujemy jeden post na tydzień oraz takie, których publikacja jest minimum dwa razy dziennie. Pomożemy Ci w wyborze oferty zapraszamy do kontaktu +48 508 360 142

W jaki sposób otrzymuję propozycję postów do publikacji?
Propozycja postów do publikacji zawarta jest w scenariuszu z postami, które najczęściej wysyłane są raz w tygodniu do akceptacji Klienta dodatkowo zawierają grafikę, treść jak również termin publikacji.

Jak tworzymy plan publikacji?
Rozpoczynając współpracę, każdy Klient otrzymuje do uzupełnienia BRIEF, który składa się z 15 pytań które przybliżają nam znajomość firmy Klienta. Po analizie Briefu przesyłamy propozycję do akceptacji.

Jakie miejscowości obsługujemy w Polsce?
Obsługujemy całą Polskę: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik ,Zielona Góra, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Opole, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, … docieramy z publikacją postów czy reklamy do każdego miasta Polski.

Oceń artykuł post
Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp