Mariusz Kwiatkowski
2018-08-06

Social media agencja

Efektywnie zakładamy i prowadzimy profile w mediach, tworzymy innowacyjne projekty, zajmujemy się kampaniami promocyjnymi. Daj się wyróżnić!

Co robi marketing w mediach społecznościowych?

Marketing w mediach społecznościowych to kompleksowy proces promocji produktów, usług i marek, wykorzystujący różnorodne platformy. No może być Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy TikTok. Celem jest zwiększenie świadomości marki poprzez angażujące treści, wykorzystujące obrazy, filmy, teksty i inne narzędzia.

Dzięki monitorowaniu danych o zachowaniach i preferencjach odbiorców, dostosowanie strategii marketingowej staje się precyzyjniejsze. W wyniku możemy trafniej dotrzeć z przekazem do konkretnych grup docelowych. Kampanie obejmują reklamy płatne, współpracę z influencerami, konkursy, akcje charytatywne i inne działania. Te inicjatywy budują reputację marki oraz zwiększają zaangażowanie społeczności. Stała analiza wyników pozwala na dostosowywanie strategii, by osiągnąć większą liczbę klientów i sprzedaż.

Czym zajmuje się nasza agencja?

Jesteśmy Agencją Reklamową ARSmedia, która oferuje usługi typu full service szeroko rozumianej reklamy. Pomagamy zbudować relację z klientem, zapewniamy atrakcyjny content, stawiamy na elastyczność i kreatywność. Do każdego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie i z takim samym zaangażowaniem. Jednocześnie jesteśmy otwarci zarówno na pracę z małymi, średnimi jak i dużymi firmami na terenie całej Polski. Tworzymy strategię social media, efektywnie zakładamy i prowadzimy profile w mediach, doradzamy oraz tworzymy kampanie promocyjne. Za cel wyznaczyliśmy sobie oferowanie usług o bardzo dobrej jakości oraz zadbanie o Twój wizerunek w social mediach.

Najczęściej zadawane pytania

Ile godzin przeznaczane jest działania na rzecz Klientów?
W zależności od wybranego pakietu usług, podejmujemy wysiłki, aby zrealizować powierzone zadanie z naciskiem na wysoką jakość. Dążymy do sprostania Państwa oczekiwaniom, często pracując ciągle – nawet przez 24 godziny na dobę, dostosowując się do indywidualnych preferencji.

Ile wpisów miesięcznie umieszczanych jest w mediach społecznościowych?
Po pierwsze ilość publikowanej treści jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta, po drugie najczęściej nasi klienci wybierają opcję 5 postów tygodniowo czyli 20 postów miesięcznie. Ponieważ chcą być w ten sposób na bieżąco ze swoimi klientami. Dzięki temu otrzymują więcej ruchu na swoją stronę firmową. Oczywiście, także obsługujemy profile społecznościowe gdzie publikujemy jeden post na tydzień oraz takie, których publikacja jest minimum dwa razy dziennie. Pomożemy Ci w wyborze oferty zapraszamy do kontaktu +48 500 220 400

W jaki sposób otrzymuję propozycję postów do publikacji?
Propozycja postów do publikacji zawarta jest w scenariuszu z postami, które najczęściej wysyłane są raz w tygodniu do akceptacji klienta dodatkowo zawierają grafikę, treść jak również termin publikacji.

Jak tworzymy plan publikacji?
Rozpoczynając współpracę, każdy Klient otrzymuje do uzupełnienia BRIEF, który składa się z 15 pytań które przybliżają nam znajomość firmy Klienta. Na koniec, po analizie Briefu przesyłamy propozycję do akceptacji.

Jakie miejscowości obsługujemy w Polsce?
Obsługujemy całą Polskę: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik ,Zielona Góra, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Opole, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, … docieramy z publikacją postów czy reklamy do każdego miasta Polski.

Oceń artykuł post
Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp