Serwer WordPress

Szukasz profesjonalnego hostingu www, nowoczesnego, szybkiego, stabilnego, bezpiecznego a równocześnie taniego? Sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Zwykły hosting to już przeszłość. Mamy do Twojego użytku najnowocześniejszy Cloud Hosting stron www, w pełni profesjonalne, niezawodne i potężne narzędzie, dopasowujące się do Twoich potrzeb. Nasz hosting www wykorzystuje najlepsze rozwiązania sprzętowe oraz technologiczne, dając w rezultacie 9 krotnie większe możliwości w najlepszej cenie.

Wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów. Każdy z nich umożliwia uruchomienie WordPress’a na naszych serwerach.

PRODUKTY:

serwer_wordpress
 Serwer WordPress SSD 5 + SSL
 29 zł/za pierwszy rok
299 zł / rocznie
5 GB pojemności
Transfer bez limitu!
Serwer + Bazy danych na SSD
Ochrona SpamExperts
Pełny backup, co 24godz.
Litespeed, Redis i wiele innych
hosting_wordpress
 Serwer WordPress SSD 10 + SSL
39 zł/za pierwszy rok
399 zł / rocznie
10 GB pojemności
Transfer bez limitu!
Serwer + Bazy danych na SSD
Ochrona SpamExperts
Pełny backup, co 24godz.
Litespeed, Redis i wiele innych
hosting_wordpress_ssd
 Serwer WordPress SSD 30 + SSL
69 zł/za pierwszy rok
699 zł / rocznie
30 GB pojemności
Transfer bez limitu!
Serwer + Bazy danych na SSD
Ochrona SpamExperts
Pełny backup, co 24godz.
Litespeed, Redis i wiele innych

„Markowe” serwery i systemy

Bazujemy tylko na sprawdzonym sprzęcie serwerowym. Procesory Intel Xeon przeznaczone do pracy 24/7 i dające możliwość wykorzystania potencjału pamięci ram ECC-R z korekcją błędów. Duże macierze dyskowe w sprzętowym RADI10. To wszystko w połączeniu wypracowaną konfiguracją, którą budujemy i udoskonalamy już prawie dekadę.

Dzięki pełnej izolacji kont za pomocą systemu plików, CageFS Twoje dane są bezpiecznie odseparowane od innych kont, zaś dzięki polityce bezpieczeństwa zasobów LVE, nikt inny nie wpływa na prędkość działania Twoich stron. Dodatkowo dajemy możliwość korzystania z node.js, gitczy też svn.

Cała moc serwera dla Ciebie!

Nasz hosting www charakteryzuje dużo wyższa wydajność, stabilność, niezależność oraz bezpieczeństwo, w porównaniu do zwykłego hostingu www. Twoje strony, sklepy znacząco przyspieszą, będą w stanie przyjąć większy ruch, obsłużyć jednocześnie większą liczbę użytkowników, niż miałoby to miejsce na zwykłym hostingu www. Zarówno Ty, jak i odwiedzający Twoje serwisy użytkownicy, odczujecie ogromną różnicę.

Bazy danych SSD

Dzięki technologii cachecade oraz dedykowanym dyskom SSD dla Twoich baz danych, zyskujesz największą wydajność.

*Ciekawostka: Czy wiesz, że szybkość serwera ma wpływ na SEO oraz Twoją pozycję w wyszukiwarce?

Wybór wersji PHP

W erze rozwoju PHP każdy CMS, sklep internetowy czy blog posiada wiele wersji, wydań i kompatybilności z różnymi wersjami PHP. Samemu wybierasz jaką wersję PHP preferujesz i chcesz używać pod każdą posiadaną u nas domenę oraz zawsze masz możliwość edycji modułów, jakie mają współgrać z Twoją stroną, zapewniając w efekcie najlepsze warunki do pracy.

Bez limitu

Z naszym hostingiem nic Cię nie ogranicza. Dostajesz wybrane parametry i nie musisz martwić się czy przekroczysz limit transferu lub kontrolować ilość wejść na stronę.

Ochrona antywirusowa i antyspam

Dokładamy wszelkich starań, by wiadomości zarówno wychodzących jak i przychodzące spełniały kryteria ochrony antyspamowej. Stosujemy szereg mechanizmów, które filtrują wiadomości SPAM oraz zapewniają prawidłowe odczytanie przez odbiorcę. Doskonale wiemy, ile czasu można stracić na filtrację takich wiadomości lub zagrożeń. Każde konto posiada zautomatyzowane narzędzie antyspamowe, które zrobi to za Ciebie i będziesz czytać wyłącznie to co jest dla Ciebie ważne.

Certyfikat SSL za darmo

W każdej chwili możesz włączyć certyfikat SSL dla swoich stron, bez konieczności nabywania dodatkowych adresów IP. Możesz też automatycznie nabyć darmowego certyfikatu Let’s Encrypt, wspierany przez naszą firmę. Certyfikat ten jest wspierany przez najpopularniejsze przeglądarki internetowe. Zastosowanie takich certyfikatów ma pozytywny wpływ na poziom bezpieczeństwa oraz zyskasz lepsze wyniki wyszukiwania Google.

Administracja, wiedza i pomoc techniczna

Zapewniamy kompleksową obsługę całej Twojej powłoki hostingu dedykowanego w taki sposób, abyś dalej mógł skupić się na najważniejszych dla Ciebie rzeczach. My zadbamy o całą konfigurację i aktualizację wszystkiego na czas. Nasz Hosting Dedykowany z pełną opieką administracyjną zapewni Ci spokój i zawsze najnowsze wdrożenia technologii, konfiguracji, abyś zawsze był na topie. Jesteśmy kompetentnym zespołem, pracują u nas ludzie z wieloletnim doświadczeniem oraz pasją, więc możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie, już od 14 lat.

Indywidualne pakiety

Otrzymujesz od nas możliwość wyboru pakietu dopasowanego do Twoich potrzeb. W każdej chwili możesz również przejść na inny pakiet, a gdy zajdzie taka potrzeba, otrzymasz indywidualną ofertę pakietu hostingowego. Gdy Twoje potrzeby wzrosną, możesz liczyć na ofertę Hostingu Dedykowanego.­­