Mariusz Kwiatkowski
2018-08-03

Reklama social media

Pozyskaj nowych klientów i umocnij swoją pozycję na rynku dzięki szeroko rozumianej reklamie z wykorzystaniem social mediów.

Czym charakteryzuje się reklama w social media?

Reklama w social media charakteryzuje się dobrym współczynnikiem konwersji i to właśnie tutaj najłatwiej aktualnie jest znaleźć nowych, potencjalnych klientów. Ponadto, media społecznościowe przez ostatnie kilka lat cieszą się nadzwyczajną popularnością i umocniły swoją pozycję na tyle, że stały się niezwykle potężnym narzędziem, pozwalającym nie tylko na skuteczne promowanie marki i firmy, ale również na zwiększenie sprzedaży oraz osiągnięcie większego zysku.

Co oferuje reklama w mediach społecznościowych?

Media społecznościowe mogą generować do jednej trzeciej ruchu na stronie internetowej. Z tego powodu reklama w mediach społecznościowych oferuje w dzisiejszych czasach wiele możliwości zwiększenia zasięgu Twojej firmy. Dzięki wcześniejszemu określeniu grupy docelowej, łatwiej będzie Ci dotrzeć do nowych odbiorców, a tym samym odnieść większy sukces. Możliwe jest skuteczne dotarcie do dużej liczby osób przy niewielkim budżecie. Ważnym aspektem jest to, że osiągnąć można to za pomocą zaledwie dwóch prostych środków: mediów społecznościowych i reklamy. Z pewnością, nasza agencja specjalizuje się w świadczeniu usług reklamowych.

Nasze wartości

Oferujemy Ci pomoc w prowadzeniu reklamy dla kont społecznościowych. Nasza agencja reklamowa studiowała przez ostatnie lata odpowiednio przemyślane działania, osiągając w tej dziedzinie perfekcję. Naszym prioritetem jest sukces naszego Klienta. Opracowujemy strategie reklamowe w social media z uwzględnieniem potrzeb i zainteresowań grupy docelowej, otoczenia konkurencyjnego oraz celów biznesowych Klienta. Przygotowujemy materiały reklamowe do zamieszczania w sieciach społecznościowych, w tym treści tekstowe i wizualne oraz doradzamy w zakresie wykorzystania różnych social media do celów reklamowych.

Najczęściej zadawane pytania

Ile godzin przeznaczone jest działania na rzecz Klientów?

W załeżności od pakietu, realizujemy wybraną usługę stawiąc jakość na pierwszym miejscu. Pracujemy nieustannie – 24h na dobę(w zależnoci od indywidualnych preferencji i wybranego pakietu usług).

Jak prowadzimy social media?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Analizujemy konfigurowanie kampanii reklamowych z uwzględnieniem cech demograficznych, zainteresowań i zachowań docelowych odbiorców. Ponadto, przygotowujemy raport z rekomendacjami dalszych działań.

Jak prowadzimy fanpage?

Jak i w przypadku prowadzenia social media, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Robimy scenariusze postów oraz analizujemy wypełnione przez Klienta Brief i przedstawiamy swoje propozycje.

Oceń artykuł post
Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp