Program Partnerski – Zarabiaj z nami

Polecaj usługi agencji reklamowej i zarabiaj na linkach afiliacyjnych

Otrzymuj prowizję od każdej sprzedaży dzięki Twoim linkom afiliacyjnym. Link afiliacyjny, czyli unikalny adres URL, który tworzysz w Programie Partnerskim ARSmedia. Polecaj usługi/produkty i zarabiaj bez wychodzenia z domu.

Dołącz do nas. Zarabiaj na poleceniu certyfikowanych usług reklamowych najwyższej jakości. Do 30 dni na podjęcie decyzji zakupowej przez Klienta. Comiesięczne wypłaty, gdy kwota prowizji przekroczy 100 zł

Linki afiliacyjne to coś, co uwielbiają zwłaszcza influencerzy. Marki, rzecz jasna też. To szybki sposób na łatwy zarobek w sieci. Czym więc są linki afiliacyjne i dlaczego warto zainwestować w nie swój czas i pieniądze?

Linki afiliacyjne, czyli inaczej linki partnerskie, to po prostu aktywne linki URL, które zapisują liczbę kliknięć i ilość wygenerowanych dzięki temu akcji online. Jeśli odbiorca kliknie link afiliacyjny i postanowi coś kupić, wówczas prowizja za sprzedaż idzie do osoby, która zdecydowała się na zareklamowanie produktu. Zwykle płacone jest także za proste kliknięcie w link. Można by rzec: bułka z masłem. Ale jakże opłacalna!

Rozwiązanie doskonałe?

Jeszcze jak! Dla przykładu: prowadzisz firmę kosmetyczną. Pracujesz nad swoimi produktami, starasz się jak możesz, masz dowody na ich skuteczność. Chciałabyś/chciałbyś zainwestować w marketing. Jak już zapewne wiesz, influencer marketing w tym wypadku będzie najszybszą drogą do dotarcia do szerokiej grupy Klientów. Wysyłasz więc ofertę na zasadzie linków partnerskich, która polegałaby na wysłaniu influencerowi produktów (influencer je przetestuje, zda relacje, napisze posty) i przy każdym produkcie załączy on link afiliacyjny. Z każdej konwersji, nawet tej nie dokończonej, dostałby prowizję. Znowuż: wilk syty i owca cała. Marka zyskuje popularność, sprzedaż idzie w górę, influencer zadowolony i zyskuje godne wynagrodzenie za współpracę. Brzmi doskonale.

Opisana sytuacja nie odnosi się tylko do współpracy z influencerami. Ba, to doskonałe rozwiązanie dla różnych marek, z każdego sektora. Jak więc zarabiać na byciu obecnym w internecie? I jak możemy Ci w tym pomóc?

Oferujemy współpracę na zasadzie partnerstwa. Ty polecisz nasze usługi w internecie. Jeśli ktokolwiek z nich skorzysta (zweryfikujemy to, sprawdzając kliknięcia i konwersje specjalnie wygenerowanego dla Ciebie linku) Ty dostaniesz 5% prowizji.

Korzystałeś lub korzystałaś z naszych usług?
Jesteś zadowolony/zadowolona ze współpracy?

 

Poleć nas, zareklamuj i zacznij na tym zarabiać. I to bez wychodzenia z domu!

Proste zasady zarabiasz aż 5% prowizji z polecenia usługi.

Panel Partnera – konto

Z poziomu pulpitu Partnera możesz przeglądać swoje ostatnie prowizje i wizyty.