Mariusz Kwiatkowski
2018-08-06

Zlecę prowadzenie Fanpage

Zlecę prowadzenie Fanpage

W ramach naszej usługi zlecenia, Twój fanpage otrzyma profesjonalną opiekę naszych specjalistów, dzięki czemu Twój fanpage znowu będzie tętnił życiem.

Gwarantujemy

Proponujemy wykonywanie zleceń dotyczących prowadzenia fanpage zgodnie ze wszystkimi współczesnymi wymogami oraz indywidualnym podejściem do klienta. Przez ostatnie lata pozycja mediów społecznościowych rosła w sile, dzięki czemu aktualnie jest jedną z największych i najważniejszych form przekazu. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie oraz zdobytą wiedzę, gwarantujemy, że w czasie współpracy będziemy regularnie publikować ciekawe posty, wzbudzając tym zainteresowanie internautów. W ramach naszej usługi, Twój fanpage zostanie poprowadzony przez sztab profesjonalistów, który na dzień dzisiejszych został obdarzony zaufaniem wielu firm. Dołącz do ich grona i pozwól nam pokazać Ci jak wielka siła drzemie w social mediach.

Nasze wartości

Prowadzimy fanpage zgodnie ze wszystkimi zasadami marketingu i reklamy. Sukces Klienta to nasz priorytet, dlatego świadczymy usługi bez umów długoterminowych, jak również jasno określamy koszty obsługi – brak dodatkowych kosztów. Jeśli kupisz naszą usługę na miesiąc przekonasz się, że zostaniesz z nami na lata.
Cenimy profesjonalizm. Firmy jak nasza są w stanie pomóc w prowadzeniu zarówno popularnych portali jak Facebook, jak również innych portali social media, w których decydujemy się na posiadanie swojego profilu firmowego lub też innego typu profilu.

Napisz do nas:

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, chętnie omówimy szczegóły i dostosujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb.

ARSmedia Sp. z o.o.
tel. 500 220 400, biuro@arsmedia.pl

Najczęściej zadawane pytania

Ile godzin przeznaczone jest działania na rzecz Klientów?

W zależnośći od pakietu, realizujemy wybraną usługę stawiając jakość na pierwszym miejscu. Pracujemy nieustannie – 24h na dobę(w zależności od indywidualnych preferencji i wybranego pakietu usług).

Jak prowadzimy social media?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Analizujemy konfigurowanie kampanii reklamowych z uwzględnieniem cech demograficznych, zainteresowań i zachowań docelowych odbiorców. Ponadto, przygotowujemy raport z rekomendacjami dalszych działań.

Jak prowadzimy fanpage?

Jak i w przypadku prowadzenia social media, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Robimy scenariusze postów oraz analizujemy wypełnione przez Klienta Brief i przedstawiamy swoje propozycje.

Może zainteresują Cię również poniższe artykuły:

Oceń artykuł post
Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp