Mariusz Kwiatkowski
2018-08-03

Prowadzenie Facebooka

Poprowadzimy Twoje konto firmowe na Facebooku zgodnie ze wszystkimi zasadami marketingu na najwyższym poziomie.

Dlaczego prowadzenie fanpage jest takie ważne w dzisiejszych czasach?

Skuteczne prowadzenie fanpage to takie, które wzbudza zaangażowanie. Media społecznościowe całkowicie zdominowały XXI wiek i to właśnie w nich aktualnie tkwi siła przekazu. Dlatego tez niezwykle ważne jest tworzenie nie tylko ciekawych i atrakcyjnych postów, ale także dodawanie ich regularnie, tak aby Twój fanpage nieustannie tętnił życiem, co rusz zdobywając nowych fanów. Proponujemy Ci prowadzenie Facebooka zgodnie ze wszystkimi zasadami marketingu i reklamy na najwyższym poziomie. Dzięki naszej ofercie prowadzenia Fanpage będziesz miał pewność, że wszystkie posty zostaną przez naszą agencję przygotowane i opublikowane za Ciebie, jednocześnie zapewniając ciągłą interakcję z użytkownikami.

Jakie otrzymujesz korzyści zlecając nam usługę prowadzenia Facebooka?

  1. Zwiększanie popularności: Oferujemy Ci pomoc w zwiększeniu popularności w mediach społecznościowych, poprzez aktywną kampanię reklamową i wykorzystanie strategii w mediach społecznościowych.
  2. Zwiększenie sprzedaży: Oferujemy Ci pomoc w zwiększeniu sprzedaż za pomocą specjalnych narzędzi i strategii reklamowych, które zapewniają zwiększenie liczby konwersji na stronie.
  3. Zwiększanie lojalności klientów: Oferujemy Ci pomoc w zwiększeniu lojalności Twoich klientów, tworząc skuteczne kampanie reklamowe i zapewniając interakcję z odbiorcami na Facebooku.
  4. Profesjonalizm – posiadając wiedzę i umiejętności masz pewność, że publikowane posty będą idealnie targetowane.

Nasze wartości

  • Prowadzimy Facebooka zgodnie ze wszystkimi zasadami marketingu i reklamy.
  • Cenimy profesjonalizm. Firmy takie jak nasza mogą pomóc w zarządzaniu zarówno popularnymi portalami, jak Facebook, jak i innymi portalami społecznościowymi, na których zdecydujemy się hostować swój profil firmowy lub inny rodzaj profilu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak prowadzimy fanpage?
Do każdego klienta podchodzimy indywidualne. Analizujemy wypełniony przez Klienta Brief i przedstawiamy propozycję realizacji zlecenia.

Ile godzin przeznaczane jest działania na rzecz Klientów?
W zależności od pakietu, realizujemy powierzoną usługę stawiając jakość na pierwszym miejscu, aby sprostać Państwa wymaganiom niekiedy pracujemy nieustannie – 24h na dobę (w zależności od indywidualnych preferencji i wybranego pakietu usług).

Ile wpisów miesięcznie umieszczanych jest w mediach społecznościowych?
Po pierwsze ilość publikowanej treści jest ustalana indywidualnie dla każdego Klienta, po drugie najczęściej nasi klienci wybierają opcję 5 postów tygodniowo czyli 20 postów miesięcznie, ponieważ chcą być w ten sposób na bieżąco ze swoimi klientami, dzięki temu otrzymują więcej ruchu na swoją stronę firmową. Oczywiście obsługujemy profile społecznościowe gdzie publikujemy jeden post na tydzień oraz takie, których publikacja jest minimum dwa razy dziennie. Pomożemy Ci w wyborze oferty zapraszamy do kontaktu +48 508 360 142

W jaki sposób otrzymuję propozycję postów do publikacji?
Propozycja postów do publikacji zawarta jest w scenariuszu z postami, które najczęściej wysyłane są raz w tygodniu do akceptacji Klienta dodatkowo zawierają grafikę, treść jak również termin publikacji.

Jak tworzymy plan publikacji?
Rozpoczynając współpracę, każdy Klient otrzymuje do uzupełnienia BRIEF, który składa się z 15 pytań które przybliżają nam znajomość firmy Klienta. Po analizie Briefu przesyłamy propozycję do akceptacji.

Jakie miejscowości obsługujemy w Polsce?
Obsługujemy całą Polskę: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik ,Zielona Góra, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Opole, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, … docieramy z publikacją postów czy reklamy do każdego miasta Polski.

Oceń artykuł post
Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp