Mariusz Kwiatkowski
2018-08-03

Prowadzenie Facebooka cennik

Dzięki zróżnicowanemu cennikowi oraz szerokiej ofercie, już teraz dopasuj wybraną usługę pod swoje potrzeby i oczekiwania.

Jakie treści muszą być publikowane na Twoim fanpage?

W erze całkowicie zdominowanej przez media społecznościowe, by zaistnieć i zwiększyć efektywność swojego biznesu, założenie oraz posiadanie profilu na Facebooku jest już normą. Jednak treści publikowane na Twoim fanpage powinny być nie tylko interesujące, ale także przykuwające uwagę Twoich potencjalnych klientów. Odpowiednie zarządzanie wpisami, które pozwolą Ci zdobyć nowych fanów, często wymaga dużo wolnego czasu, kreatywności oraz systematyczności, które mają za zadanie utrzymać zainteresowanie Twoją firmą. Pozwól nam sobie pomóc i już teraz zapoznaj się z naszą ofertą, która uwzględnia prowadzenie Facebooka.

Co możemy Ci zaoferować?

Oferujemy cztery rodzaje pakietów, które zapewniają kolejno 5, 6, 8 oraz 10 postów tygodniowo. Dodatkowo w ofercie „Prowadzenie Fanpage dla Firm + 1000” możesz od nas otrzymać posty w weekendy oraz przeprowadzenie 2 konkursów miesięcznie. Gwarantujemy przybycie minimalne przybycie nowych potencjalnych klientów, a to wszystko już od 99 zł/mc netto. Dzięki abonamentowi, który występuje w aż czterech przedziałach czasowych, możesz zaoszczędzić aż do 600 zł rocznie! Zapoznaj się z naszym cennikiem już dziś. Prowadzimy fanpage zgodnie ze wszystkimy zasadami marketingu i reklamy. Jeśli skorzystasz się z naszych usług, zostaniesz z nami na długo. 

Najczęściej zadawane pytania

Jak prowadzimy fanpage?
Do każdego klienta podchodzimy indywidualne. Analizujemy wypełniony przez Klienta Brief i przedstawiamy propozycję realizacji zlecenia.

Ile godzin przeznaczane jest działania na rzecz Klientów?
W zależności od pakietu, realizujemy powierzoną usługę stawiając jakość na pierwszym miejscu, aby sprostać Państwa wymaganiom niekiedy pracujemy nieustannie – 24h na dobę (w zależności od indywidualnych preferencji i wybranego pakietu usług).

Ile wpisów miesięcznie umieszczanych jest w mediach społecznościowych?
Po pierwsze ilość publikowanej treści jest ustalana indywidualnie dla każdego Klienta, po drugie najczęściej nasi klienci wybierają opcję 5 postów tygodniowo czyli 20 postów miesięcznie, ponieważ chcą być w ten sposób na bieżąco ze swoimi klientami, dzięki temu otrzymują więcej ruchu na swoją stronę firmową. Oczywiście obsługujemy profile społecznościowe gdzie publikujemy jeden post na tydzień oraz takie, których publikacja jest minimum dwa razy dziennie. Pomożemy Ci w wyborze oferty zapraszamy do kontaktu +48 500 220 400

W jaki sposób otrzymuję propozycję postów do publikacji?
Propozycja postów do publikacji zawarta jest w scenariuszu z postami, które najczęściej wysyłane są raz w tygodniu do akceptacji Klienta dodatkowo zawierają grafikę, treść jak również termin publikacji.

Jak tworzymy plan publikacji?
Rozpoczynając współpracę, każdy Klient otrzymuje do uzupełnienia BRIEF, który składa się z 15 pytań które przybliżają nam znajomość firmy Klienta. Po analizie Briefu przesyłamy propozycję do akceptacji.

Jakie miejscowości obsługujemy w Polsce?
Obsługujemy całą Polskę: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik ,Zielona Góra, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Opole, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, … docieramy z publikacją postów czy reklamy do każdego miasta Polski.

Oceń artykuł post
Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp