Mariusz Kwiatkowski
2018-08-06

Social media dla firm

Zadbaj o swoją przyszłość i pozycję na rynku za pomocą social mediów i już dzisiaj zafunduj swojej działalności ofertę szytą na każdą kieszeń!

Czym są sieci społecznościowe dla firm?

W ciągu ostatnich lat, media społecznościowe dla przedsiębiorstw przekształciły się w dominujące i potężne narzędzie. Stały się one nie tylko środkiem komunikacji z przyjaciółmi w życiu codziennym, ale także kluczowym elementem w świecie biznesu.

Dzięki platformom społecznościowym reklama przeszła rewolucję, zyskując nowe możliwości i aspekty. Teraz jest znacznie łatwiejsze dotarcie do stałej grupy odbiorców oraz poszerzanie tego grona o nowych entuzjastów.

Czym jest tradycyjny marketing internetowy?

Tradycyjny marketing internetowy zazwyczaj odnosi sukces w przypadku produktów, które już cieszą się popytem na rynku. W sytuacji, gdy twój produkt jest nowością i nie ma istniejących zapytań w wyszukiwarkach, trudniej jest efektywnie go wypromować.

Jednakże, w takim scenariuszu media społecznościowe mogą okazać się pomocne, ponieważ mają potencjał do wygenerowania zainteresowania konsumentów.  Szczególnie w przypadku gdy tylko zaczynałeś działalność, rozumiesz, że utrzymanie przedsięwzięcia wymaga znaczących nakładów finansowych, dlatego warto zajmować się promocją w mediach społecznościowych, ponieważ jest to sposób bardziej ekonomiczny.

Czym dysponujemy?

Dzięki latom doświadczeń, nasza agencja reklamowa wyspecjalizowała się w tworzeniu odpowiednich strategii zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. Zatrudniamy specjalistów, którym nie obcy jest Internet i prawa, jakimi się rządzi.

Tworzymy innowacyjne marki, angażujemy się w rozwój biznesowy i podejmujemy nasze projekty z pasją i kreatywnością. W naszym bogatym portfolio znajdziesz różnorodne pakiety dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki elastycznym abonamentom masz pełną kontrolę nad korzystaniem z naszych usług – decydujesz, jak długo chcesz czerpać korzyści z oferty, w jakich odstępach czasu dodawać nowe treści oraz ile potencjalnych klientów chcesz przyciągnąć.

Nasza agencja oferuje szeroki zakres usług, a już za jedyne 99 zł/mies. netto możesz skorzystać z naszego wsparcia. Zaufaj nam i powierz przyszłość swojego biznesu właśnie naszej kompetentnej ekipie!

 

Najczęściej zadawane pytania

Jak prowadzimy social media?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Analizujemy konfigurowanie kampanii reklamowych z uwzględnieniem cech demograficznych, zainteresowań i zachowań docelowych odbiorców. Ponadto, przygotowujemy raport z rekomendacjami dalszych działań.

Ile godzin przeznaczane jest działania na rzecz Klientów?
W zależności od pakietu, realizujemy powierzoną usługę stawiając jakość na pierwszym miejscu, aby sprostać Państwa wymaganiom niekiedy pracujemy nieustannie – 24h na dobę (w zależności od indywidualnych preferencji i wybranego pakietu usług).

Ile wpisów miesięcznie umieszczanych jest w mediach społecznościowych?
Po pierwsze ilość publikowanej treści jest ustalana indywidualnie dla każdego Klienta, po drugie najczęściej nasi klienci wybierają opcję 5 postów tygodniowo czyli 20 postów miesięcznie, ponieważ chcą być w ten sposób na bieżąco ze swoimi klientami, dzięki temu otrzymują więcej ruchu na swoją stronę firmową. Oczywiście obsługujemy profile społecznościowe gdzie publikujemy jeden post na tydzień oraz takie, których publikacja jest minimum dwa razy dziennie. Pomożemy Ci w wyborze oferty zapraszamy do kontaktu +48 500 2200 400

W jaki sposób otrzymuję propozycję postów do publikacji?
Propozycja postów do publikacji zawarta jest w scenariuszu z postami, które najczęściej wysyłane są raz w tygodniu do akceptacji Klienta dodatkowo zawierają grafikę, treść jak również termin publikacji.

Jak tworzymy plan publikacji?
Rozpoczynając współpracę, każdy Klient otrzymuje do uzupełnienia BRIEF, który składa się z 15 pytań które przybliżają nam znajomość firmy Klienta. Po analizie Briefu przesyłamy propozycję do akceptacji.

Jakie miejscowości obsługujemy w Polsce?

Obsługujemy całą Polskę: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik ,Zielona Góra, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Opole, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, … docieramy z publikacją postów czy reklamy do każdego miasta Polski.

Napisz do nas:

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, chętnie omówimy szczegóły i dostosujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb.

ARSmedia Sp. z o.o.
tel. 500 220 400, biuro@arsmedia.pl

Oceń artykuł post
Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp