Mariusz Kwiatkowski
2018-03-11

Prowadzenie Fanpage Lublin – obsługa kont na Facebooku cennik oferta

Prowadzenie Fanpage Lublin – obsługa kont na Facebooku cennik oferta.

Dlaczego prowadzenie strony w mediach społecznościowych jest tak ważne?

Decydując się na rozpoczęcie swojej działalności w Internecie warto przemyśleć również posiadanie Fanpage. To dziś abecadło jeżeli chodzi o marketing i większość firm takie właśnie profile posiada w sieci internetowej. Dzięki temu, że prowadzenie Fanpage Lublin nie jest zadaniem skomplikowanym może to robić każdy praktycznie na własną rękę, ale w wielu sytuacjach będzie znacznie korzystniej wynająć agencję reklamową lub specjalistów z tej dziedziny, którzy zrobią to za nas znacznie lepiej i solidniej. Prowadzenie takiego Fanpage umiejętnie pozwoli nam na szybkie pozyskanie klientów dla naszej firmy i sprawi, że nasz biznes będzie się o wiele korzystniej dla nas rozwijał. Dzięki temu, że skorzystamy z fachowej pomocy marketingowej w tej sprawie uzyskamy jeszcze lepsze prowadzenie strony w mediach społecznościowych. Odciążymy również samych siebie i będziemy mogli całkiem sporo czasu na tym zaoszczędzić. To więc gra warta świeczki i warto korzystać ze sprawdzonych pomocy w tej dziedzinie. Dzięki temu nasza firma będzie o wiele lepiej funkcjonowała a Fanpage da większe szanse zysku.

Jakie otrzymujesz korzyści zlecając nam usługę prowadzenia Fanpage Lublin?

  • Oszczędzasz czas – zlecając nam prowadzenie Fanpage Lublin, możesz więcej uwagi poświęcić innym kwestiom działalności.
  • Indywidualne podejście do klientów  – będziemy w stanie dostosować się w wielu kwestiach do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań.
  • Spokój ducha – wszystko zostaje na naszej głowie.
  • Profesjonalizm – posiadając wiedzę i umiejętności masz pewność, że publikowane posty będą idealnie targetowane.
  • Szeroka promocja marki – stosujemy wielokanałowość promocji, reklamy i dystrybucji marki.
  • Bez ukrytych kosztów – jasno określamy zasady współpracy, wiesz na czym stoisz.

Nasze wartości

Prowadzimy fanpage zgodnie ze wszystkimi zasadami marketingu i reklamy. Sukces Klienta to nasz priorytet, dlatego świadczymy usługi bez umów długoterminowych, jak również jasno określamy koszty obsługi – brak dodatkowych kosztów. Jeśli kupisz naszą usługę na miesiąc przekonasz się, że zostaniesz z nami na lata.
Cenimy profesjonalizm. Firmy jak nasza są w stanie pomóc w prowadzeniu zarówno popularnych portali jak Facebook, jak również innych portali social media, w których decydujemy się na posiadanie swojego profilu firmowego lub też innego typu profilu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak prowadzimy fanpage?
Do każdego klienta podchodzimy indywidualne. Analizujemy wypełniony przez Klienta Brief i przedstawiamy propozycję realizacji zlecenia.

Ile godzin przeznaczane jest działania na rzecz Klientów?
W zależności od pakietu, realizujemy powierzoną usługę stawiając jakość na pierwszym miejscu, aby sprostać Państwa wymaganiom niekiedy pracujemy nieustannie – 24h na dobę (w zależności od indywidualnych preferencji i wybranego pakietu usług).

Ile wpisów miesięcznie umieszczanych jest w mediach społecznościowych?
Po pierwsze ilość publikowanej treści jest ustalana indywidualnie dla każdego Klienta, po drugie najczęściej nasi klienci wybierają opcję 5 postów tygodniowo czyli 20 postów miesięcznie, ponieważ chcą być w ten sposób na bieżąco ze swoimi klientami, dzięki temu otrzymują więcej ruchu na swoją stronę firmową. Oczywiście obsługujemy profile społecznościowe gdzie publikujemy jeden post na tydzień oraz takie, których publikacja jest minimum dwa razy dziennie. Pomożemy Ci w wyborze oferty zapraszamy do kontaktu +48 500 220 400

Jak tworzymy plan publikacji?
Rozpoczynając współpracę, każdy Klient otrzymuje do uzupełnienia BRIEF, który składa się z 15 pytań które przybliżają nam znajomość firmy Klienta. Po analizie Briefu przesyłamy propozycję do akceptacji.

W jaki sposób otrzymuję propozycję postów do publikacji?
Propozycja postów do publikacji zawarta jest w scenariuszu z postami, które najczęściej wysyłane są raz w tygodniu do akceptacji Klienta dodatkowo zawierają grafikę, treść jak również termin publikacji.

Jakie miejscowości obsługujemy w Polsce?
Obsługujemy całą Polskę: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik ,Zielona Góra, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Płock, Opole, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, … docieramy z publikacją postów czy reklamy do każdego miasta Polski.

Oceń artykuł post