Mariusz Kwiatkowski
2019-08-08

Projektowanie stron internetowych Warszawa

Projektowanie stron internetowych Warszawa – pozwól nam stworzyć wyjątkową stronę internetową i stań się rozpoznany w sieci i na rynku!

W epoce powszechnego dostępu do internetu, obecność w sieci stanowi fundamentalny element dla wielu różnych branż. Niezwykle istotne jest zrozumienie, że bycie widocznym online ma ogromne znaczenie.

Dobra strona internetowa stanowi kluczowy element twojej obecności w sieci, a jej rola w pozyskiwaniu nowych klientów, utrzymywaniu kontaktu z obecnymi odbiorcami oraz sukcesywnym budowaniu siły marki jest nieoceniona.

Dołącz do grona osób, który nam zaufały i pozwól nam zaopiekować się Twoim wizerunkiem w sieci – sprawdź naszą ofertę już teraz.

Dlaczego firmy potrzebują strony internetowej, skoro mogą promować się w mediach społecznościowych?

Strona internetowa i media społecznościowe to różne narzędzia i mają różne cele. Uzupełniają się, a nie zastępują.

Strona internetowa

To podstawowa „gałąź” firmy w Internecie, która wytwarza wizualne odzwierciedlenie kluczowych aspektów i istotnych informacji związanych z przedsiębiorstwem.

Podobnie do strony, sieci społecznościowe pełnią funkcję platformy umożliwiającej dynamiczne prezentowanie firmy, jej życia codziennego i najnowszych wiadomości.

Razem te dwa narzędzia pozwalają na błyskawiczne dostarczanie informacji o firmie i zawsze utrzymują ją na właściwym miejscu.

Strona internetowa to elastyczne narzędzie

Strona internetowa jest wartością niematerialną i prawną należącą do firmy na mocy prawa własności. Prawo chroni zdjęcia, filmy, teksty, oprogramowanie i bazy danych. Stronę internetową można nawet sprzedać.

Konto w sieci społecznościowej należy do samej sieci społecznościowej, a nie do firmy. Administracja może zmienić wewnętrzne zasady w dowolnym momencie i stać się niewygodna dla odbiorców.

W produkcji na dużą skalę i handlu hurtowym nie ma potrzeby pokazywania codziennego życia firmy

Cena, szybka logistyka i wygodne konto osobiste są tam ważniejsze. Sieci społecznościowe są następnie wykorzystywane do komunikacji z pracownikami i do życia korporacyjnego. Partnerzy i klienci otrzymują informacje za pośrednictwem strony internetowej.

Jednak w sektorze usług B2B skuteczne jest publikowanie przypadków, zdjęć i filmów z pracy, raportów z postępów i artykułów eksperckich za pośrednictwem firmowych kont w mediach społecznościowych.

Nasze wartości

Prowadzimy fanpage zgodnie ze wszystkimi zasadami marketingu i reklamy. Sukces Klienta to nasz priorytet, dlatego świadczymy usługi bez umów długoterminowych, jak również jasno określamy koszty obsługi – brak dodatkowych kosztów. Jeśli kupisz naszą usługę na miesiąc przekonasz się, że zostaniesz z nami na lata.
Cenimy profesjonalizm. Firmy jak nasza są w stanie pomóc w prowadzeniu zarówno popularnych portali jak Facebook, jak również innych portali social media, w których decydujemy się na posiadanie swojego profilu firmowego lub też innego typu profilu.

 

 

Napisz do nas:

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, chętnie omówimy szczegóły i dostosujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb.

ARSmedia Sp. z o.o.
tel. 500 220 400, biuro@arsmedia.pl

Oceń artykuł post
Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp