Mariusz Kwiatkowski
2021-05-06

Marketing szeptany oferta

Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w tworzeniu skutecznych strategii marketingowych opartych na marketingu szeptanym. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które pomogą Ci dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców i wygenerować większe zainteresowanie wokół Twojego produktu lub usługi.

Marketing szeptany – co to jest?

Marketing szeptany to z angielskiego whisper marketing bądź word of mouth marketing. Jest to takie działanie marketingowe, które robi wrażenie spontanicznego przekazu ustnego. Czyli coś w stylu opinii zasłyszanej od sąsiadki czy kumpla.

Buzz marketing, czyli marketing szeptany to popularna forma marketingu, która wraz z rozwojem internetu zyskuje coraz więcej zwolenników. Dlaczego? Okazuje się, że marketing szeptany odpowiednio wykorzystany może stanowić potężne i nadzwyczaj profesjonalne narzędzie, które z łatwością może pomóc Twojej firmie zabłysnąć na rynku. Co więcej, jest to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych, stałych odbiorców Twoich usług.

Idea marketingu szeptanego

Główną ideą marketingu szeptanego jest skupienie się na stworzeniu tak ciekawych, wartościowych i interesujących treści lub produktów, że sami konsumenci będą chcieli o nich mówić i dzielić się nimi z innymi. Marketing szeptany polega na wykorzystaniu społecznościowych mechanizmów oddziaływania, takich jak zaufanie i wpływ grupy, aby przekazać informacje i osiągnąć większą skuteczność w dotarciu do docelowej grupy odbiorców.

Istotny element

Istotnym elementem marketingu szeptanego jest kreowanie „czynników wirusowych”, czyli elementów treści lub produktów, które wzbudzają zainteresowanie i chęć ich udostępniania. Mogą to być np. zabawne, zaskakujące, kontrowersyjne lub emocjonalne treści, które zachęcają ludzi do reakcji i podzielenia się nimi z innymi.

Ważne jest, aby podkreślić, że marketing szeptany może być skuteczną strategią, ale musi być przeprowadzany w sposób etyczny i z poszanowaniem prywatności i granic konsumentów. Nie powinno się wprowadzać ludzi w błąd ani naruszać ich zaufania w celu promocji produktów lub usług.

Marketing szeptany oferta

Marketing szeptany oferta – dopasujemy nasze usługi do Twoich potrzeb i stworzymy reklamę na miarę szytą!

Żeby wszystkie działania były skuteczne oraz na korzyść Twojej marki, potrzebna jest nie tylko wiedza, ale również spore doświadczenie. Jako nowoczesna agencja reklamowa, oferujemy usługi związane z marketingiem szeptanym. W Twoim imieniu wykorzystamy mechanizm plotki w marketingu oraz dotrzemy z informacją marketingową do odbiorcy za pośrednictwem „spontanicznego” przekazu ustnego. Pozyskaj nowych Klientów, dobre opinie o Twoich produktach bądź usługach, zdobądź uznanie wśród konsumentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Napisz do nas

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, chętnie omówimy szczegóły i dostosujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb.

ARSmedia Sp. z o.o.
tel. 500 220 400, biuro@arsmedia.pl

Najczęściej zadawane pytania

Ile godzin przeznaczone jest działania na rzecz Klientów?

W zależności od pakietu, realizujemy wybraną usługę stawiając jakość na pierwszym miejscu. Pracujemy nieustannie – 24h na dobę(w zależności od indywidualnych preferencji i wybranego pakietu usług).

Jak prowadzimy social media?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Analizujemy konfigurowanie kampanii reklamowych z uwzględnieniem cech demograficznych, zainteresowań i zachowań docelowych odbiorców. Ponadto, przygotowujemy raport z rekomendacjami dalszych działań.

Jak prowadzimy fanpage?

Jak i w przypadku prowadzenia social media, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Robimy scenariusze postów oraz analizujemy wypełnione przez Klienta Brief i przedstawiamy swoje propozycje.

Oferta marketingu szeptanego szyta na miarę – wycena

5/5 - (1)
Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp