Cennik znakowania laserem – Grawer laser

Cennik znakowania laserem
ILOŚĆ (w szt.) CENA NETTO
1-9 cena umowna
10-49 cena umowna
50-993 cena umowna
100-249 cena umowna
250-499 cena umowna
500 i powyżej cena umowna
GRATIS:
  • próbka wykonywana przy złożeniu zamówienia na dowolną ilość
  • przygotowanie i ustawienie maszyny
  • rozpakowanie / pakowanie
Powierzchnia znakowania: Ceny powyższe dotyczą powierzchni znakowania do 10cm2. W przypadku zleceń na znakowanie laserem powierzchni przekraczającej 10cm2 dokonujemy indywidualnej wyceny usługi.
Przygotowania: W cenie, pod warunkiem, że przesłany materiał graficzny został przygotowany w sposób pozwalający na wykonanie usługi bez konieczności dokonywania dalszej specjalistycznej obróbki graficznej przez grafika (akceptujemy formaty: CDR do wersji 11)
Opracowanie graficzne: Jeżeli wymaga opracowania -75zł netto/1 godz.(np. pogrubienie zbyt małych nontórów, konieczne uproszczenie logotypu ze względu na dużą złożoność obiektów, upraszczanie kolorowego logotypu do wersji monochromatycznej, wektoryzację, itp.)
Personalizacja: Dodatkowo 1,20zł netto/szt.
Grawerowanie tła: Dodatkowo 20% ceny
Grawerowanie z obracarką: Cena x 2
Standardowy termin realizacji: 5 dni od momentu złożenia zamówienia i zatwierdzenia wizualizacji, jeśli nie ma zaległości płatniczych. Wszelkie późniejsze zmiany w zamówieniu lub wizualizacji mogą spowodować przesunięcie terminu realizacji.
Ekspresowy termin realizacji: Opłata za ekspres wynosi + 50% ceny usług w terminie standardowym. Uprzejmnie prosimy o kontakt z biurem w celu sprawdzenia czy wykonanie dla Państwa konkretnej usługi znakowania laserem w terminie ekspresowym jest możliwe.