Рекламное агенство ARSmedia. Приветствуем!

agencja reklamowa full service png

С 2005 года мы являемся рекламным агентством типа Full Service. Мы предоставляем профессиональные услуги широко понимаемой рекламы

Рекламное агентство

Как производитель и дистрибьютор с большим опытом, мы предоставляем рекламные услуги по всей Польше. Нашей целью является предложение услуги очень хорошего качества для индивидуальных клиентов, малых и средних компаний. Наш домен:

 • графический дизайн,
 • веб-дизайн,
 • магазин с Allegro,
 • Кампании AdWords,
 • прейскурант на интернет домены,
 • копирайтинг,
 • прейскурант для широкоформатной печати,
 • продвижение FAN-PAGE.

Обслуживание Facebook и коммерческое предложение в социальных медиа

Prowadzenie Fanpage Strategicznie

349,00 1 335,00 

Proponujemy prowadzenie fanpage zgodnie ze wszystkimi zasadami marketingu i reklamy. Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w reklamie internetowej i właśnie dlatego pragniemy przedstawić kolejną naszą usługę – prowadzenie fanpage na Facebooku.

Prowadzenie Fanpage na Facebooku +3

159,00 

W dobie mediów społecznościowych posiadanie konta na Facebooku jest oczywistością. Firmy, które chcą się na nim w sposób profesjonalnie promować zachęcamy do naszej usługi – prowadzenie fanpage na facebook. To profesjonalnie przygotowana, szyta na miarę Twoich potrzeb usług marketingowa, której celem będzie pozyskanie nowych klientów, utrwalenie Twojej pozycji rynkowej i sprawienie, by użytkownicy znacznie chętniej podejmowali interakcje z Twoją firmą.

Prowadzenie Fanpage Facebook +5

179,00 

Media społecznościowe definitywnie zdominowały wiele branż i dziś praktycznie każda szanująca się firma prowadzi swój Fanpage na Facebooku. Pragniemy zaproponować prowadzenie Fanpage Facebook w sposób absolutnie profesjonalny i przystosowany do Twoich potrzeb. Gwarantujemy, że w czasie współpracy regularnie będziemy publikowali interesujące posty na Twoim Fanpage, a także zadbamy o jak największy poziom interakcji z użytkownikami Twojego Fanpage.

Prowadzenie Fanpage dla Firm +1

110,00 

Treść w mediach społecznościowych powinna być atrakcyjna i ciekawa. Co do tego nie ma wątpliwości. Podobnie jak co do tego, że Twój firmowy Fanpage powinien być uzupełniany regularnie i regularnie powinny pojawiać się ciekawe wpisy na Facebooku. Proponujemy Ci prowadzenie Fanpage dla firm na najwyższym poziomie. Dzięki naszej usłudze będziesz miał pewność, że wszystkie newsy zostaną za Ciebie przygotowane i w odpowiednim momencie opublikowane.

Utworzenie Fanpage

140,00 

Teoretycznie utworzenie fanpage na Facebook to zadanie bardzo proste. W praktyce jednak samo założenie i prowadzenie Fanpage wymaga od nas wiele wiedzy i doświadczenia, zwłaszcza gdy mówimy o profilach, które będą miały za zadanie przekładać się na przykład na konkretne zyski finansowe. Tą wiedzą i doświadczeniem pragniemy się z Tobą podzielić i zapewnić Ci wysoki poziom Twojej wizytówki na Facebooku.

Social Media obsługa – Twitter, Instagram, Google+

200,00 1 599,00 

Poznaj Super Moc – Social Media

Daj się wyróżnić – skutecznie poprowadzimy konta Twojej firmy w mediach społecznościowych.

W ramach proponowanego dodatku zapewniamy stworzenie kont firmowych na Twitterze, Instagramie oraz Google+ wraz z kreacjami graficznymi, opisami oraz ich ustawieniami.

Kampania Facebook

600,00 5 500,00 

Dzięki wykorzystaniu znanego narzędzia jakim jest menedżer reklam na Facebooku, stworzymy dla Ciebie skuteczną reklamę. Twoi klienci już są na Facebooku, pozwól nam teraz do nich dotrzeć!

 

Reklama Facebook 500+

750,00 

Prowadzisz firmowy Fanpage jednak nie widzisz większych efektów? Marny zasięg, słaby odzew i mało polubień?
Wiemy jak to zmienić!
Sprawdź naszą ofertę reklama Facebook i przekonaj się, że z nami Twój profil na Facebooku zyska moc i energię! 😉

Клиенты и отзывы

Наши реализованные проекты

О фирме

Рекламное агенство

Комплексное и профессиональное рекламное обслуживание. Графический дизайн, создание веб-сайтов, веб-хостинг, домены, позиционирование, крупноформатная типография, цифровая печать, офсет.

Миссия и цель

Нашими основными целями являются:

 • предложение высокого качества услуг и продуктов
 • выявление реальных потребностей клиентов и выбор адекватных и разумных решений
 • улучшение своих навыков и, что непосредственно связано с этим, качество предлагаемых продуктов и услуг
 • использование самых новых технологических решений, касающихся нашего предложения
 • поддержание привлекательных цен

Наш опыт

Графический дизайн - 13 лет
Создание страниц / интернет-магазинов - 13 лет
Полиграфия - 13 лет
Позиционирование - 11 лет
Маркетинг - 7 лет
Совместная организация мероприятий - 6 лет

Мы производим рекламу

null

Широкоформатная печать

Широкоформатная типография через Интернет предлагает: печать на прозрачных пленках, баннерах, сетках Mesh и дрегих материалах, предназначенных для производства крупногабаритной рекламы.
null

Цифровая печать

Цифровая Интернет-типография. Предлагаем печатные издания с низким объемом, такие как листовки, плакаты до формата A3 и другие акциденты.
null

Резка стиродура

Резка стиродура на термическом плоттере, вырезание в пенополистероле 3d буквпространственных букв и графики из стиродура.
null

Резка пленки

Вырезание букв и графики из самоклеющийся пленки на режущем плоттере.
null

Гравировка и резка лазером

Лазерная гравировкалазерная маркировка рекламных гаджетов, резка лазером плексигласа и других материалов.
null

Офсетная печать

Офсет полиграфия через Интернет предлагает печать большого объема акцидентов, таких как: визитки, буклеты и календарики, открытки, листовки, папки, каталоги, записные блокноты, папки коммерческих предложений, плакаты, печать на дисках, печать на конвертах, фирменной бумаги.