Рекламное агенство ARSmedia. Приветствуем!

agencja reklamowa full service png

С 2005 года мы являемся рекламным агентством типа Full Service. Мы предоставляем профессиональные услуги широко понимаемой рекламы

Рекламное агентство

Как производитель и дистрибьютор с большим опытом, мы предоставляем рекламные услуги по всей Польше. Нашей целью является предложение услуги очень хорошего качества для индивидуальных клиентов, малых и средних компаний. Наш домен:

 • графический дизайн,
 • веб-дизайн,
 • магазин с Allegro,
 • Кампании AdWords,
 • прейскурант на интернет домены,
 • копирайтинг,
 • прейскурант для широкоформатной печати,
 • продвижение FAN-PAGE.

Обслуживание Facebook и коммерческое предложение в социальных медиа

Prowadzenie Fanpage

110,00 1 335,00 

Proponujemy prowadzenie fanpage zgodnie ze wszystkimi zasadami marketingu i reklamy. Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w reklamie internetowej i właśnie dlatego pragniemy przedstawić kolejną naszą usługę – prowadzenie fanpage na Facebooku.

Prowadzenie Fanpage na Facebooku +3

159,00 

W dobie mediów społecznościowych posiadanie konta na Facebooku jest oczywistością. Firmy, które chcą się na nim w sposób profesjonalnie promować zachęcamy do naszej usługi — prowadzenie fanpage na facebook. To profesjonalnie przygotowana, szyta na miarę Twoich potrzeb usług marketingowa, której celem będzie pozyskanie nowych klientów, utrwalenie Twojej pozycji rynkowej i sprawienie, by użytkownicy znacznie chętniej podejmowali interakcje z Twoją firmą.

Prowadzenie Fanpage Facebook +5

179,00 

Media społecznościowe definitywnie zdominowały wiele branż i dziś praktycznie każda szanująca się firma prowadzi swój Fanpage na Facebooku. Pragniemy zaproponować prowadzenie Fanpage Facebook w sposób absolutnie profesjonalny i przystosowany do Twoich potrzeb. Gwarantujemy, że w czasie współpracy regularnie będziemy publikowali interesujące posty na Twoim Fanpage, a także zadbamy o jak największy poziom interakcji z użytkownikami Twojego Fanpage.

Prowadzenie Fanpage dla Firm +1

110,00 

Treść w mediach społecznościowych powinna być atrakcyjna i ciekawa. Co do tego nie ma wątpliwości. Podobnie jak co do tego, że Twój firmowy Fanpage powinien być uzupełniany regularnie i regularnie powinny pojawiać się ciekawe wpisy na Facebooku. Proponujemy Ci prowadzenie Fanpage dla firm na najwyższym poziomie. Dzięki naszej usłudze będziesz miał pewność, że wszystkie newsy zostaną za Ciebie przygotowane i w odpowiednim momencie opublikowane.

Utworzenie Fanpage

140,00 

Teoretycznie utworzenie fanpage na Facebook to zadanie bardzo proste. W praktyce jednak samo założenie i prowadzenie Fanpage wymaga od nas wiele wiedzy i doświadczenia, zwłaszcza gdy mówimy o profilach, które będą miały za zadanie przekładać się na przykład na konkretne zyski finansowe. Tą wiedzą i doświadczeniem pragniemy się z Tobą podzielić i zapewnić Ci wysoki poziom Twojej wizytówki na Facebooku.

Social Media obsługa — Twitter, Instagram, Google+

200,00 1 599,00 

Poznaj Super Moc — Social Media

Daj się wyróżnić — skutecznie poprowadzimy konta Twojej firmy w mediach społecznościowych.

W ramach proponowanego dodatku zapewniamy stworzenie kont firmowych na Twitterze, Instagramie oraz Google+ wraz z kreacjami graficznymi, opisami oraz ich ustawieniami.

Kampania Facebook

100,00 500,00 

Dzięki wykorzystaniu znanego narzędzia jakim jest menedżer reklam na Facebooku, stworzymy dla Ciebie skuteczną reklamę. Twoi klienci już są na Facebooku, pozwól nam teraz do nich dotrzeć!

 

Reklama Facebook +

150,00 

Prowadzisz firmowy Fanpage jednak nie widzisz większych efektów? Marny zasięg, słaby odzew i mało polubień?
Wiemy jak to zmienić!
Sprawdź naszą ofertę reklama Facebook i przekonaj się, że z nami Twój profil na Facebooku zyska moc i energię! 😉

Клиенты и отзывы

Наши реализованные проекты

О фирме

Рекламное агенство

Комплексное и профессиональное рекламное обслуживание. Графический дизайн, создание веб-сайтов, веб-хостинг, домены, позиционирование, крупноформатная типография, цифровая печать, офсет.

Миссия и цель

Нашими основными целями являются:

 • предложение высокого качества услуг и продуктов
 • выявление реальных потребностей клиентов и выбор адекватных и разумных решений
 • улучшение своих навыков и, что непосредственно связано с этим, качество предлагаемых продуктов и услуг
 • использование самых новых технологических решений, касающихся нашего предложения
 • поддержание привлекательных цен

Наш опыт

Графический дизайн - 13 лет
Создание страниц / интернет-магазинов - 13 лет
Полиграфия - 13 лет
Позиционирование - 11 лет
Маркетинг - 7 лет
Совместная организация мероприятий - 6 лет

Мы производим рекламу

null

Широкоформатная печать

Широкоформатная типография через Интернет предлагает: печать на прозрачных пленках, баннерах, сетках Mesh и дрегих материалах, предназначенных для производства крупногабаритной рекламы.
null

Цифровая печать

Цифровая Интернет-типография. Предлагаем печатные издания с низким объемом, такие как листовки, плакаты до формата A3 и другие акциденты.
null

Резка стиродура

Резка стиродура на термическом плоттере, вырезание в пенополистероле 3d буквпространственных букв и графики из стиродура.
null

Резка пленки

Вырезание букв и графики из самоклеющийся пленки на режущем плоттере.
null

Гравировка и резка лазером

Лазерная гравировкалазерная маркировка рекламных гаджетов, резка лазером плексигласа и других материалов.
null

Офсетная печать

Офсет полиграфия через Интернет предлагает печать большого объема акцидентов, таких как: визитки, буклеты и календарики, открытки, листовки, папки, каталоги, записные блокноты, папки коммерческих предложений, плакаты, печать на дисках, печать на конвертах, фирменной бумаги.